Mój zespół

Lucyna Seniów

Certyfikowana Stylistka Okularów. Absolwentka studiów medycznych, pedagogicznych i politologicznych. Pasjonatka mody, stylu i wizażu - doborem opraw zajmuje się od wielu lat i regularnie uaktualnia wiedzę i umiejętności w stylizacji opraw. Swoim klientom poświęca wiele czasu, sprawiając, że nowe okulary spotykają się z radosnym przyjęciem.

Urszula Rewucka

Stylistyka Opraw Okularowych i specjalistka refrakcji wzroku. Na co dzień spotkać ją można w gabinecie, w którym dobiera odpowiednią korekcję soczewek okularowych. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. O jej wprawnym oku w doborze opraw świadczą zadowoleni klienci, którzy często do niej wracają.

Ania Grabas

Fotograf i wsparcie techniczne bloga. Jest wszędzie gdzie coś się dzieje. Na co dzień doradca klienta w salonie optycznym, zajmuje się również obsługą social mediów. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.

Magda Sroczyńska

Wielbicielka mody i najnowszych trendów. Ze światem optyki związana już od kilku lat, do każdej osoby podchodzi indywidualnie - łączy wiedzę na temat doboru oprawek z aktualnymi trendami w modzie okularowej. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej. Kocha pracę z ludźmi, zawsze życzliwa i uśmiechnięta z pewnością pomoże wybrać idealne oprawki!

Ania Krzyżanowska

Doborem okularów zajmuje się już od wielu lat. Sama również jest wielką fanką mody okularowej; ma w swojej kolekcji wiele pięknych oprawek. Zawsze życzliwa i otwarta, doskonale rozpoznaje potrzeby klienta. Nie boi się nowości i oryginalnych okularów, a dzięki wnikliwej pracy z kilentem, każdemu potrafi dobrać takie okulary, w których będzie się czuł dobrze.

Marta Sroczyńska

Modą interesuje się od zawsze. Jest na bieżąco z najnowszymi kolekcjami, potrafi dobrać okulary do stylu i charakteru każdego klienta. Często proponuje rozwiązania, po które wiele osób obawiałoby się sięgnąć - i często jest to strzał w dziesiątkę! Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Zawsze radosna i pełna energii, sprawia, że dobór okularów jest wspaniałą przygodą. 

Dominika Sawalla

Pasjonatka ciekawych okularów, każdemu z klientów dobierze pasujące oprawki. Świetnie dobiera kolory, a także klasyczne i oryginalne kształty. Doskonale zna najnowsze trendy w modzie okularowej i wie co wybrać aby być na bieżąco!

Beata Grynienko

Świat optyki nie ma przed nią tajemnic - już od wielu lat dobiera oprawki, oraz rodzaje soczewek okularowych. Potrafi obiektywnie ocenić jak leżą każde okulary. Jest na bieżąco z najnowszymi kolekcjami oprawek i okularów przeciwsłonecznych, a jej podejście do ludzi, życzliwość i doświadczenie zawsze przynosi efekty w postaci pięknie pasujących okularów!